Články

 

 

Pojem anti–aging znamená zastavit procesy stárnutí a vyloučit z organismu škodlivé látky, které nepříznivě ovlivňují fyziologické pochody. Substancím, které agresivně ničí buněčné struktury, říkáme volné kyslíkové radikály. Tyto volné kyslíkové radikály se podílějí  na procesech strárnutí a jejich koncentrace v krvi je v příčinné souvislosti se vznikem více než 50 závažních onemocnění včetně rakoviny, diabetu, arteriosklerotických změn, šedého zákalu, arthritických změn, zánětlivých onemocnění střev , Alzheimerovy choroby, Parkinsoniovy choroby atd.

Mluvíme-li o anti–agingu,  tak vlastně mluvíme o zvýšení antioxidačního potenciálu organismu.

Naše klinika je vybavena nejmodernějšími přístroji vycházejících z  poznatků a výzkumů kvantové a jaderné fyziky. Pro účinnou terapii vycházíme z konkrétního měření na certifikovaných diagnostických přístrojích moderní medicíny.