Anti - Aging - Centrum v Mariánských Lázních

 

global diagnostic3Komplexní dignostika vašeho organismu přístrojem GLOBAL DIAGNOSTICS

Celostní medicína pohlíží na lidské tělo jako na komplexní systém. Každá část těla i každá soustava v organismu, ať už zdravá či nemocná, má svůj individuální model reakcí na slabé podněty zvenčí. Právě na základě těchto reakčních modelů se dají získat cenné informace a závěry o stavu a funkčnosti vyšetřovaných orgánů či soustav.

Po změření naším přístrojem máme k dispozici mnoho cenných informací. Například bioenergetický stav všech orgánů a soustav včetně toxické zátěže.  Dále přístroj identifikuje v těle přítomné viry, bakterie, plísně a parazity. Všechny tyto informace slouží jako podklad k určení diagnózy, dále k  preventivním opatřením nebo k účelné a rychlé frekvenční terapii.

 

globaldiagnostic2

Přístroj Global Diagnostics je v Německu a Švýcarsku  používán  v nemocnicích jako doplněk klasické medicíny. Jen ve Švýcarsku je k dispozici na více než 400 pracovištích.

Přístroj Global diagnostics je jediný svého druhu, u kterého byla účinnost potvrzena lékařskými studiemi .

Měření přístrojem GLOBAL DIAGNOSTICS

Přístroj Global Diagnostics se připojí k tělu pomocí dvou elektrod. Během 10 minut se provedou opakovaná měření a vyhodnocení z více jak 540 různých částí těla. Všechny měřené parametry je možné ihned názorně zobrazit na monitoru. Po automatickém měření elektrosmogu  (z důvodu vyloučení vnějších vlivů) následuje více jak 1 milion samostatných tělesných měření.